חברות אחזקת מבנים – זוהי המערכת של תפנית שכדאי להכיר

לחברות אחזקת מבנים יש לא מעט משימות לטפל בהן באופן שוטף, והכול חייב להתבצע בתשומת לב ובאחריות רבה. כיצד עושים זאת? הפתרון המודרני, היעיל והמתקדם ביותר הוא שימוש במערכת ERP ייעודית. היכן מוצאים מערכת איכותית מסוג זה? זהו הזמן שלכם להכיר את מערכת תפנית.

האתגרים שדורשים פתרון מתקדם

אחזקת מבנים היא משימה מורכבת, בוודאי כאשר מדובר במבנים רבים שיש לתחזק ולנהל ומבנים רבי קומות ודיירים. היא מעלה אתגרים רבים של טיפול שוטף במשימות האחזקה שאי אפשר לנהל היטב בדרך פשוטה, כגון שימוש בגיליון אלקטרוני של משימות לביצוע. מה הפתרון לכך? באמצעות תוכנה לניהול נכסים מבית תפנית תוכלו לקבל את מנגנון הניהול היעיל ביותר למשימות כאלו. מייד נסביר על המערכת, אך קודם כול נדבר קצת על האתגרים העומדים לפניכם באחזקת מבנים:

  • ניקיון – משימות הניקיון השוטף, אשר מספקות לדיירים או לעסקים במבנה סביבה נעימה ונקייה
  • טיפול ברכיבים מיוחדים – כגון מעליות אשר דורשות בדיקות ותחזוקה שוטפת
  • טיפול בחצר המבנה – כגון טיפול שוטף בגינה
  • ביצוע פעולות תחזוקה חוזרות שונותכמו שיפוצים, חידוש וסיוד הזפת בגג בכל שנה
  • תיקון תקלות – מעבר למשימות הרגילות והקבועות, מדי יום תצטרכו להתמודד עם תקלות פתאומיות, החייבות לקבל מענה זריז ומקצועי

כיצד תפנית מסייעת?

תפנית היא מערכת ERP לעסקים גדולים בלבד, אשר מיוחדת בכך שהיא מותאמת מראש למגזרים העסקיים השונים, ואחד המגזרים האלה הוא נכסים ונדל"ן מניב. זוהי מערכת אחת מרכזית ומתקדמת, אשר תאפשר לכם לנהל פעילויות שוטפות של שירות ואחזקה למבנים שאתם אחראים עליהם. אחזקה מונעת, הסכמי שירות, קריאות שירות, ניהול טכנאים – הכול מטופל ביסודיות ובנוחות. כמו כן, הטכנאים בשטח יוכלו להעביר לכם דיווחים באמצעות אפליקציה משלימה.

 

 

מה עוד היא מציעה?

בתור מערכת ERP, תפנית בנויה בגישה של מודולים שונים ואינטגרטיביים. זה אומר שהיא מסייעת לחברות אחזקת מבנים גם בעוד כמה נושאים:

  • ניהול הנכסים – עוד לפני הטיפול בנכסים, דרוש כמובן ניהול מסודר של רישום הנכסים שבטיפולכם
  • ניהול פרויקטים – כל פרויקט מיוחד שיש לכם לנהל יקבל מענה מסודר במסגרת המערכת
  • ניהול פיננסיהניהול הפיננסי השוטף גם הוא כמובן אתגר מורכב וחשוב ביותר. חברת אחזקת מבנים לא יכולה להתנהל לאורך זמן מבלי לתת לו מענה הולם

חיבור למערכת CRM

ניהול הפעילות שלכם צריך להתבצע מול מערכת CRM איכותית, אשר בה שמורים כל פרטי הלקוחות שלכם. תפנית היא מערכת ERP ולכן מבוססת מודולים, כך שנושא האינטגרטיביות מרכזי לפעולתה והכול מנוהל דרך ממשק משתמש מרכזי אחד, אחיד ונוח לשימוש. אין צורך לדלג בין מערכות שונות ונפרדות ומתקבלת יעילות מרבית. אגב, תפנית פותחה באופן מלא על ידי חברת הטכנולוגיה הידועה מטריקס. היא הוצגה לפני כ-20 שנה ומאז עדיין נמצאת בשיפור ושכלול מתמיד בהתאם למקובל בשוק הישראלי, על פי העדפות הלקוחות בשטח ובאופן הנותן ביטוי לאיכות הידועה של מטריקס.

בהקשר הרחב יותר

תפנית מספקת מענה יסודי ואיכותי לא רק לאחזקת מבנים, אלא בכלל עבור חברות בעולם הנדל"ן, בין שמדובר בתחום של ייזום בניה, בניהול פרויקטים של נדל"ן או בניהול השכרת נכסים. כמו כן, יש גרסאות של התוכנה אשר מותאמות מראש למגזרים נוספים כגון יבואני רכב, ליסינג והשכרה, חברות בתחום הקמעונאות, חברות אשראי חוץ בנקאי, מרכזים רפואיים, חברות העוסקות בייבוא ושיווק מוצרי צריכה ועוד.

לסיכום

באמצעות תפנית תוכלו להזניק את ניהול אחזקת המבנים לרמה הבאה ולספק לכם וגם ללקוחותיכם את הטוב ביותר. אתם יכולים כבר היום להתחיל לעבוד עם התוכנה הנהדרת הזאת כדי להפוך את ניהול המשימות והפרויקטים שלכם לקל ונוח מתמיד.

גלילה לראש העמוד