מעצבי פנים – 5 צעדים להקמת ערוץ יוטיוב מוצלח

ספק אינטרנט ITC

בימינו, כמעט ואין עסק מכל סוג שהוא או בעלי מקצוע מתחומים שונים, שלא צריכים במידה כזו או אחרת את היתרונות הטכנולוגיים של התקופה כדי לקדם את העסק ולהגדיל את שורת הרווח. בין אם מדובר בקשר עם הלקוחות וגורמים אחרים הקשורים לעסק, קידום ברשתות החברתיות ושיווק נכון ואפילו עניינים טכניים כמו ניהול חשבונות, עסק שיודע לרתום כלים טכנולוגיים לטובתו יכול להצליח הרבה יותר בהשוואה למתחרים. מעבר לכך, ישנם עסקים שיכולים לקחת את זה למקסימום ולשווק דרך הרשת בצורה טבעית, כמו למשל תחומי העיצוב השונים ובפרט מעצבי פנים. בעבור אלו ישנם כמה אפיקים בהם ניתן לבחור, אך אחד הטובים שבהם הוא הקמת ערוץ יוטיוב, דרכו מראים לעולם את העבודות המוצלחות והאינטראקציה עם הלקוחות. הנה 5 צעדים שייקחו אתכם לשם בהקדם.

צילום איכותי

הפן הוויזואלי הוא חלק מהותי מאד בתחום עיצוב הפנים. מעצב פנים שירצה להראות לעולם את התוצרים שלו יצטרך לעשות זאת בצורה איכותית עם צילום מקצועי ועל כן כדאי להיערך לכך. מומלץ לרכוש מצלמה איכותית או להשתמש בזו של הטלפון אם היא טובה מספיק. חשוב לזכור כי העלאה של חומרים טובים עשויה להיות בעייתית אם אין חיבור אינטרנט טוב ולכן מומלץ להתקשר עם ספק איכותי כמו ספק אינטרנט ITC.

רתמו את הלקוחות

הדרך שלכם להראות לעולם מה אתם עושים היא לתת להם הצצה לבתים של לקוחות. כנראה שלא כל הלקוחות יסכימו שתצלמו את הבית שלהם ולכן מומלץ לגייס מראש את אלו שכן. אם בבתי הלקוחות שתצלמו אין חיבור אינטרנט איכותי כמו שיאפשר לכם ספק ITC, מומלץ להימנע מלייבים ולהעלות את הסרטונים ערוכים לאחר שתסיימו את העבודה ותגיעו הביתה.

שמרו על רציפות

הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות הוא להעלות תכנים במרווחים גדולים ובאופן לא רציף. הקפידו להעלות תכנים חדשים על בסיס שבועי וכך תמנעו מנטישה של עוקבים ותשמרו את המוניטין שלכם. בסופו של דבר חשוב לזכור כי אתם מנסים לשדר מקצועיות, וגם אם אתם טובים במה שאתם עושים, טיפול לא נכון בערוץ משדר בדיוק את ההיפך.

ודאו שאתם מאובטחים

לפעמים העבודה תדרוש מכם לשמור חומרים רגישים של הלקוחות שלכם ואתם לא רוצים חלילה שמידע ידלוף החוצה. אם תבחרו בספק כמו ITC תוכלו לבקש מראש תוכנות להגנה ושמירה הרשת ועל המידע שעובר בה.

הקפידו על תכנים מגוונים

חשוב לזכור כי עליכם להשאיר את העוקבים שלכם סקרנים ומצפים לתכנים הבאים שתעלו. על מנת לעשות זאת עליכם לתת להם כל פעם דברים חדשים ולהקפיד שלא להעלות תכנים דומים בזמנים קרובים מדי.

בשורה התחתונה, אם תקפידו על רציפות, גיוון בתכנים ותערכו עם הכלים הטכניים המתאימים, אין שום סיבה שהערוץ היוטיוב שלכם לא יצליח. בהצלחה!

גלילה לראש העמוד