לעצב את הבית בזול: זה אפשרי!

על אף החלקים המעצבנים במעבר לבית חדש, יש חדווה אמתית וכיף גדול בעיצוב הבית. בעבור רווקים וזוגות כאחד, העוברים לבית חדש וגם כאלה המעוניינים בחידוש כללי, עיצוב הבית הוא זמן מושלם לרענן את האווירה ולהוסיף מעט פלפל לתחושה הכללית בבית. עם זאת, הכי הגדול עשוי להגיע גם עם תג מחיר כבד, כי עיצוב הבית, במיוחד כשהוא נעשה בצורה לא נכונה, יכול להיות מאד יקר. למרבה המזל, היום כבר יש דרכים מעולות ופשוטות לחסוך בעלויות בעניין הזה ולעצב את הבית בצורה טובה ונעימה מבלי לסיים עם חור גדול בכיס. אם אתם לקראת שיפוץ או רענון המראה של הבית, הנה כמה טיפים איך לעשות זאת בצורה טובה אך עם זאת חסכונית.

הזמינו פריטים עיצוביים מהאינטרנט

אחד הדברים הכי מהנים בעיצוב הבית הוא ליצור פריטים יפים ומיוחדים בעצמכם. את הפריטים האלה ניתן להשיג בחנויות דקורציה, אך לרוב הם יעלו די הרבה. עם זאת, אם תזמינו אותם מהאינטרנט אתם יכולים להשיג הרבה מאד בסכומים קטנים יחסית. רכשו ציוד דרך עליאקספרס, האתר המציע פריטים במחירים שוברי שוק. ניתן להשיג מדפים לבנייה אישית, חומרים לצביעה, ציור וחיפוי קירות, רהיטים, פופים, תמונות ואקססוריז מדליקים שניתן לתלות על קירות ובעצם מה לא? חשוב רק לקחת בחשבון כי הגעת המשלוח לוקחת זמן מה ולכן חשוב מאד להתארגן מראש ולהזמין את כל מה שאתם צריכים מראש, בעדיפות להזמנה אחת גדולה ומרוכזת.

לעצב את הבית - בזול

השתמשו בתחליפים זולים לדברים היקרים

היום, ישנם כל מיני תחליפים זולים ומצוינים לדברים שבדרך כלל עולים ביוקר. למשל את חיפוי הקיר, המצריך לרוב בעל מקצועי ורכישה של אריחים יקרים, ניתן להחליף בחיפויים קלים בעל מראה טבעי שניתן לרכוש ולהדביק באמצעות דבק במיוחד בעצמכם. המראה אינו שונה כלל מהמראה של החומר המקורי וכנראה שאף אחד לא ירגיש בהבדל, ובנוסף יש לכם תמיד אופציה להחליף ולרענן כשזה מתחיל לשעמם אתכם. מדובר בדוגמה אחת מיני רבות והיום אפשר למצוא תחליפים זולים וקלים כמעט לכל חומר שהוא המצריך שיפוץ כבד ויקר. אגב, גם את הדברים הללו תוכלו למצוא בקלות ברחבי הרשת ולהזמין עד הבית. יתכן שגם תתקלו בדרך בחידושים רבים בתחום ותפתחו לרעיונות חדשים.

חפשו את הסיילים

לא רק רשתות גדולות ומוכרות יוצאות בסיילים משוגעים כמה פעמים בשנה, אלא גם חנויות רהיטים קטנות ופרטיות. אם אתם מחפשים ריהוט כלשהו חדש לרענון מראה הבית לכל צורך, ממש לא חייבים להוציא הרבה כסף ולקנות את הפריטים היקרים ביותר. חיפוש מהיר באינטרנט והתייעצות עם חברים שרכשו לאחרונה רהיטים יובילו אתכם אל המקומות הכי שווים עם המחירים הטובים ביותר לריהוט שאתם מחפשים. ככה אגב, אתם גם מקבלים רהיטים במחירים זולים, גם מסייעים לבעלי עסקים הזקוקים לכך וגם מקבלים מראה ייחודי שלא תראו בשום מקום אחר!

 

 

גלילה לראש העמוד