איך לבחור פיגום זקפים

 

פיגומים מביאים שני נכסים חשובים מאוד לפרויקט: בטיחות ונוחות. כשאתם בוחרים את הפיגומים הנכונים, אתם מגנים על עצמכם ועל אחרים מפני נפילות, כמו גם משיגים את התוצאות של ציוד איכותי.

וזה לא הכול. הנוחות של הצבת החומרים והציוד על פיגום זקפים או כל סוג אחר של פיגום איכותי, חוסכת לכם זמן ואנרגיה, כשכל מה שצריך זה לעבור על הפיגומים מצד לצד או מלמטה למעלה, כדי להשתמש בנוחות במקדחות, אביזרי חשמל ופטישים.

אבל בחירת הפיגום הנכון דורשת קצת ידע על הסוגים הזמינים. הנה דוגמאות של סל סוגים נפוצים ביותר של פיגום זקפים שאפשר לשכור.

פיגום אלומיניום

אחד החומרים הנפוצים ביותר לפיגומים הוא אלומיניום, שמספקים פלטפורמה חזקה ויציבה. פיגום זקפים שמיוצר מאלומיניום יכול לשמש לביצוע עבודות צביעה, טיח אינסטלציה, בנייה והתקנת גגות.

בהתאם לסוג הפרויקט שעליו אתם עובדים, תוכלו למצוא סוגים של פיגומי אלומיניום שיתאימו לצרכים שלכם. אתם יכולים גם לבחור רוחב יחיד או פיגום כפול, שיהיה שימושי אם כמה אנשים עובדים במקביל על הפיגום, או שמשטח העבודה רחב.

 

היתרון הייחודי הוא המיקום של הפיגומים מבחינת הפרויקט

התקנת פיגום זקפים במיקום המדויק מסייעת לעובדים לעבוד ביעילות. אם זה עניין של גובה, יתרון זה יכול להיות מושג באמצעות סולמות, אבל הם לא מספקים פלטפורמה יציבה לעובדים ולא מאפשרים להם לשמור על איזון ולעבוד בנוחות.

אבל פיגומים מאפשרים לעובדים לעבוד ישירות על המקום שבו הם צריכים לעבוד כדי להבטיח את שלומם עם שטח הרבה יותר חזק. זהו סוג של תמיכה מאובטחת שמאפשרת עבודה יעילה.

פיגומים איכותיים באתר הבנייה מבטיחים בטיחות רבה

פיגומי זקפים מפחיתים את הסיכון לנפילות ופציעות עובדים ועוברי אורח. ויש להם יתרון נוסף חשוב לא פחות: הם מציעים פלטפורמה שטוחה לעובדים על מנת לנוע, לעמוד ולשבת במהלך העבודה.

וזה לא הכול. פיגומים בטוחים צריכים להיות מוצבים בראש שיקולי ההעדפות בכל אתר בנייה, כי הם מציעים שקט נפשי לפועלים שעובדים בגובה. מסיבה זו פיגומים איכותיים הם חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה.

חברות פיגומים מציעות מגוון רחב של רכיבי פיגומים וציוד באיכות הטובה ביותר. אם אתם רוצים לתמוך בעובדים שלכם עם ביטחון מוגבר, אז קניית או השכרת פיגומים עמידים הן שיטות מצוינות להשלים את העבודה.

בשורה התחתונה, השיקולים העיקריים הם שיקולי הבטיחות וההתאמה לפרויקט

בחירת פיגומים שמתאימים לפרויקט שלכם ושמיוצרים מרכיבים איכותיים, מאפשרת לכם לוודא שנקטתם בכל הצעדים לקיום תקנות הבטיחות של העובדים, עם מערך הציוד הנכון.

אז כשאתם מחפשים פיגום זקפים או פיגומים איכותיים מסוגים אחרים, התחילו בהתייעצות עם המומחים, התקדמו לבחירת הפיגומים מהסוג המתאים לכם, וסיימו עם שיקולי השכרה או קנייה

 

 

גלילה לראש העמוד