עיצוב פינת עישון במרפסת: כך תעצבו את הפינה המושלמת

מעשנים בזמנכם החופשי קנאביס או סיגריות? ובכן, נכון שעישון זה לא ההרגל הכי טוב שיכול להיות לנו, אבל אם עושים את זה לפחות לעשות את זה בצורה נכונה. להקפיד על המינון ולא לחרוג לכמויות גדולות מדי, לבחור אך ורק בטבק או קנאביס איכותי ולהנות מהתהליך כשאתם מעשנים במקום נעים שאתם אוהבים לבלות בו. מרבית המעשנים לא ממש דואגים ליצור לעצמם סביבה נעימה לעישון, וכך הופכת המרפסת או הפינה בחצר למקום לא מוגדר עם מאפרה ומעט בדלים. אם גם אתם מרגישים שסביבת העישון שלכם יכולה להשתדרג, דעו לכם שתוכלו להביא לכך בעצמכם בקלות. הנה כמה רעיונות שיעזרו לכם לעצב את פינת העישון המושלמת.

נקודת חשמל

בראש ובראשונה חשוב שבפינת העישון שלכם תהיה נקודת חשמל נגישה ונוחה. זה רצוי קודם כל אם אתם רוצים לחבר תאורה לשעות הלילה, אם בא לכם לחבר מערכות שמע ולשמוע מוסיקה כשאתם מבלים שם אם חברים ואם אתם צריכים להטעין את הטלפון שלכם גם. לצד כל אלו, אם אתם משתמשים בוופורייזרים, אחת הדרכים הבריאות והמומלצות יותר לצריכת קנאביס היום, אתם צריכים כמובן מקור חשמל על מנת להטעין את המכשירים החשמליים. אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על המכשירים האלו, תוכלו לקבל מידע על וופורייזר מייטי באתר Good Stuff, מכשיר חשמלי מומלץ ומתקדם.

כסאות נוחים, שולחן רחב

זכרו תמיד שאתם רוצים פינה נוחה ומזמינה, כזו שכיף לכם לשבת בה ושאתם יכולים לעשות בה כל מיני דברים, כמו לשבת ללמוד או לעבוד, לארח חברים או לשוחח בטלפון. על כן חשוב לדאוג ראשית כל לשולחן רחב ונוח עליו תוכלו להניח את כל הדברים החשובים ולאחר מכן גם לכיסאות נוחים שיאפשרו ישיבה ארוכה ללא כאבי גב מיותרים.

מקמו את הפינה במקום מרוחק מהשכנים

אם אתם גרים יחסית בצפיפות בבניין מגורים או בשכנות בדירות קרקע, הקפידו תמיד להתחשב במיקום פינת העישון כשאתם זוכרים תמיד שאנשים לא מעוניינים לסבול בגלל ההרגלים שלנו. כמובן שאפשר לנסות ואם אתם רואים שמעירים לכם, שווה לחפש מקומות אחרים למקם את פינת העישון בהם.

עיצוב פינת עישון במרפסת: כך תעצבו את הפינה המושלמת

מקמו את הפינה רחוק מהבית

אם אתם בכלל מקימים פינת עישון אתם ככל הנראה לא מאלו שלא אכפת להם לעשן בבית ולחיות באופן קבוע עם עשן סיגריות או קנאביס ותחושת מחנק. לכן, לא כדאי להחטיא למטרה הזאת על ידי כך שתמקמו את פינת העישון במקום שיגרום להרבה עשן להיכנס לבית. נסו כמה וכמה מקומות לפני שתבחרו את הנקודה האידיאלית.

קופסא לאביזרי העישון

כל מעשן יודע שחלק מהעישון כולל שמירה של הרבה מאד חפצים כמו הסיגריות עצמן, חבילות טבק, פילטרים, ניירות גלגול, מצתים, גריינדרים וכך הלאה. על מנת שלא תצטרכו להוציא את כל האביזרים מהבית בכל פעם שתרצו לעשן, אנו ממליצים לרכוש קופסא גדולה דיה שגם תהיה אטומה לחלוטין ותוכל להכיל את מוצרי העישון שלכם. כמובן שחשוב לנקות אותה אחת לכמה זמן.

אם יש אפשרות לפינה מקורה עדיף

לבסוף, אם יש באפשרותכם למקם את פינת העישון במקום עם גג זה לחלוטין עדיף. הסיבה לכך היא שבחורף ירד גשם שלא יאפשר את הישיבה ובשיא הקיץ בשעות החמות יהיה הרבה פחות נוח לבלות בה. אם יש לכם חצר מספיק גדולה אפשר בהחלט לשקול התקנה על גג או קירוי כלשהו.

בשורה התחתונה – עם מעט השקעה ותכנון מראש תוכלו להקים פינת עישון נוחה ונעימה לישיבה.

גלילה לראש העמוד