מעצבי פנים – חולמים לעבוד במיקום מרכזי? חללי עבודה בנתניה הם בחירה האידיאלית

מעצבי פנים אשר עובדים מהבית או זקוקים להרחבת המשרד שלהם באופן גמיש, עומדים לעתים בפני הדילמה הבאה: היכן עוד ניתן לעבוד ולפגוש לקוחות במיקום שהוא גם מרכזי וגם מתאים לפעילויות כאלה וגם משתלם? האפשרות הרגילה של שכירת משרד נוסף לטווח ארוך, עשויה להיות חסרת גמישות ובלתי משתלמת. במיוחד אם זקוקים לכך רק לפרקי זמן קצרים או להיקפי זמן משתנים. כך גם לגבי גודל השטח שדרוש – כאשר הוא משתנה תדיר, לא יתאים לשכור משרדים נוספים באופן קבוע. אז מה הפתרון? חללי העבודה המשותפים של dogether בנתניה (והפתרונות הנוספים שהיא מציעה), הם התשובה שחיפשתם!

האתגר והפתרון

חללי עבודה משותפים ואפשרויות רבות להשכרה גמישה, עומדים במרכז ההיצע של חברת dogether. מחד, זו האפשרות לשכור חללים עסקיים שונים באופן גמיש – גודל המקום ומשך השכירות, נקבעים על ידיכם, באופן הנוח ביותר. מאידך, ישנה האפשרות לשכור מקום בחללי עבודה משותפים. חללים אלה, צברו פופולאריות בשנים האחרונות, מאחר שהם מרחיבים את האפשרויות שעומדות בפני עסקים. גם מעצבים ובמיוחד מעצבים פרילנסרים שעובדים לבד, יוכלו למצוא בכך תועלת רבה. אחת האפשרויות היותר אטרקטיביות למעצבים, היא משרדים להשכרה במיקום מרכזי – עיר ימים (פולג) בנתניה. לשם ההמחשה המהירה – נאמר שאתם זקוקים לשכירת משרד לימים בודדים. אולי שכירת פינה מרשימה ומקצועית, שבה תוכלו לפגוש לקוח פוטנציאלי. אך הדבר דרוש לכם לפרק זמן קצר ביותר – כמה שעות. כל זאת ועוד זמין, במתחמים שמציעה חברת dogether במיקומים מרכזיים ברחבי הארץ. מה זה אומר, עבור מעצבי פנים תושבי נתניה וסביבתה?

 

 

כל הדרוש לכם, בהשכרה גמישה

במגדל העסקים עיר ימים (פולג), נמצא אחד המרכזים הפופולאריים והבולטים של dogether. תוכלו למצוא שם מעל ל-100 משרדים וחללי עבודה משותפים מהם ניתן לבחור, בהתאם לדרישותיכם. המשרדים הפרטיים מאובזרים עם כל הדרוש – שולחנות, כיסאות, ארונות וכדומה. ישנם גם אזורי מפגש משותפים בהם ניתן להשתמש. תוכלו להיכנס לאזור ששכרתם באופן חופשי 24/7, ליהנות מאזור לאונג׳ מפנק, מטבח מאובזר ומצויד ובר שתייה.

התועלות הרבות עבור מעצבי פנים

לעבודה בצורה כזו יש יתרונות רבים, כולל

  • מיקום מרכזי – קניון ומגדל עיר ימים נמצא במיקום מעולה, שהוא למעשה האזור הנחשק ביותר בעיר נתניה.
  • נוכחות עסקית מקצועית ומרשימה – המקום המושכר יהפוך להיות המשרד שלכם, כולל כתובת עסקית וכמובן הסביבה עצמה שבה תוכלו לעבוד, מתי וכמה שנוח לכם.
  • סביבה מעוצבת ונעימה – אשר נוח לעבוד בה וגם לקיים פגישות מקצועיות. בתור מעצבי פנים, הרי לא תרצו לקבל לקוחות פוטנציאליים לפגישה עבור שירותיכם בסביבה שבעצמה מעוצבת גרוע! עם חללי העבודה של dogether אתם "מסודרים" מבחינה זו באופן מלא.
  • תשלום נוח – הכול מוצע בתמחור גמיש מאוד, שהוא על בסיס יומי או שבועי או חודשי לבחירתכם, כולל חבילות מיוחדות. התשלום מתבצע חודשית וללא התחייבות.
  • נטוורקינג עסקי – כאמור, dogether מציעה פתרונות גם לשימוש פרטי במשרדים וגם לעבודה בחללים משותפים. האפשרות השנייה, תתרום במיוחד להרחבת רשת הקשרים העסקיים שלכם. אינטראקציה יום יומית עם קהל משתנה ומגוון של אנשי עסקים אחרים, מספקת מקור קבוע להשראה, רעיונות, שיתופי פעולה וכמובן לקוחות פוטנציאליים.

לסיכום

בשורה התחתונה, גמישות ועלויות משתלמות, הם מה שחללי העבודה המשותפים של dogether בנתניה מציעים לכם. זו עשויה להיות השלמה מעולה לאופן העבודה הנוכחי שלכם וכדאי לנצל זאת.

גלילה לראש העמוד