אביזרי חשמל לשיפוץ הבית?

ישראלים אוהבים לגור בבתים יפים, רב תפקודיים, נותנים חשיבות רבה לבטיחות, ולמספר רק של נקודות חשמל למען נוחות. כולנו אוהבים סביבות אסתטיות, סביבות בהם כבלים של חשמל ותקשורת לא נעים בין הרגליים שלנו, סביבות בהן אנו לא נדרשים למתוח חוטים ארוכים, המתפרסים לאורך הקירות, סביבות שנותנות מענה לצרכים שלנו, מבלי, שניאלץ לאלתר או למצוא פתרונות זמניים, שיפגעו ברמת הבטיחות שלנו.
אספנו עבורכם מספר של אביזרי חשמל, שבהתקנה קלה, יהפכו את הבית לפונקציונאלי ובעל חזות מקצועית.

אביזרי חשמל לשיפוץ הבית

נורות לד

אחד הפריטים החמים ביותר בתחום אביזרי חשמל הוא נורות לד, ניתן להתקין אותן בכל מקום, על הרצפה, כחלק מתקרת גבס צפה, באזור ארונות השירותים, ובין המדפים במטבח, הן זולות, חסכוניות, ומציעות תאורה ממוקדת, שלא רק תורמת לנראות טובה יותר, אלא גם לאווירה. אין ספק, ששילוב תאורת לד באמצעות נורות לד ושילוב של תאורת קיר לאווירה יוצרת בתים עם חזות יוקרתית יותר.

תעלות וצנרות לתעלות

אחת הדרכים למרכז את כל חוטי החשמל לכם היא באמצעות הכנסתם לתעלת חשמל. תעלה זו ניתנת להתקנה בקלות על הקיר, ומונעת מהחוטים שלכם להתפזר לכל עבר. במקרים רבים, אין כל צורך בעבודת חשמלאי, אם מדובר על כבלם חיצוניים של מכשירי חשמל.

שקעים

אחת הדרכים למנוע מכל מכשירי החשמל שלכם להיות מרוכזים על שקע אחד היא באמצעות יצירת שקעים, בין אם בפיזורם במרחב, או באמצעות גופי שקעים מובנים, שהם אביזרי חשמל, שנדרשים בכל בית. אתם יכולים לצרף לשקעים אלו גם כיסוי בטיחותי, אם במרחב מתגוררים גם פעוטות וילדים קטנים.

טיפ קטן: כאשר אתם מתכננים את החשמל שלכם בבית, חשבו על הצרכים, חשוב על מוצרי החשמל, שיתחברו אל השקעים הללו, האם יהיו מחוברים אליהם באופן קבוע או חלקי? מה יהיה הגובה האופטימלי, שכדאי יהיה להציב אותם, והיכן היה נכון למקם אותם כדי להשיג מקסימום נוחות ומקסימום חיסכון בזמן.

בתי נורות וגופי תאורה

דרך נוספת לשמור על רמת בטיחות גבוהה היא בהצבת בתי נורות וגופי תאורה. כאשר העיקרון אל בתי הנורות תוכלו להוסיף אהילים נפלאים, שיוסיפו אווירה רבה לחלל, וגופי התאורה מהווים יצירות בפני עצמם. את כל אלו תוכלו לפזר בצורה חכמה במרחב, כך שתאורת הצפה או תאורה מרכזית, תקבל חיזוקים מתאורת קיר, תאורה עומדת ותאורת אווירה באמצעות גופי תאורה ניידים.

בתים אשר כבר מכירים בכוחה של התאורה, נהנים ממרחבים, שפשוט נעים לשהות בהם, מרחבים ורסטיליים ומלאי אווירה וסטייל.

לסיכום, כפי שניתן לראות כיום באמצעות אביזרי חשמל פשוטים ונגישים יחסית ניתן ליצור מרחבי מגורים נוחים, נעימים, בטיחותיים, ומלאים באסתטיקה וסטייל. כל מה שצריך הוא להגדיר את השימוש ולתת לו מענה.

גלילה לראש העמוד