5 פריטים לעיצוב בית חכם ועדכני

בשנים האחרונות הביקוש למערכת בית חכם ולמוצרים טכנולוגיים עדכניים עלה פלאים והאמת היא שכשאנחנו בוחנים את היתרונות של המוצרים הללו, אנחנו בהחלט מבינים למה. אז אם גם לכם יש מערכת בית חכם של סומפי ואתם מחפשים פריטים לעיצוב בית חכם ועדכני, הגעתם למקום הנכון.

מפסק חכם לתריס חשמלי

אם אתם מחפשים מוצר חובה לבית החכם שלכם, זה בדיוק המוצר שאתם צריכים. מפסק חכם לתריס חשמלי יהפוך את התריס שלכם לנוח וחכם יותר. המפסק החכם מתחבר למעשה למערכת של הבית החכם ותוכלו לשלוט על התריס שלכם מכל מקום שבו תהיו, בקלות ובמהירות. תוכלו לפתוח את התריס מרחוק באמצעות אפליקציה לטלפון החכם ואפילו להגדיר שעות פתיחה וסגירה של התריס בצורה אוטומטית לפי הנוחיות שלכם.

גלאי תנועה למסדרון

גם אם התקנתם בבית שלכם את כל אמצעי ההגנה מפני פריצה, האמינו לנו שהפורצים שלכם לא פראיירים והוא יודעים לזהות את האזורים המתאים שבהם אף חיישן או גלאי תנועה אינם יעילים. זו בדיוק המטרה של גלאי התנועה למסדרון, להתריע על תנועה לא רצויה לאורך הקירות של המסדרון. הוא מתאים במיוחד לקירות פנימיים בבית, שומר על מסדרון, על דלתות של חזית או פנים הבית ועוד. הודות לטכנולוגיה מתקדמת של אינפרה אדום הוא מספק הגנה היקפית מלאה ועובד בצורה מושלמת עם מערכת האזעקה של הבית.

 

 

חיישן לאיתור דליפת מים

כמה פעמים יצא לכם לחזור הבית ולגלות שחדר השירות שלכם מוצף כתוצאה מתקלה במכונת הכביסה או שהבית שלכם מוצף כתוצאה מסתימה בביוב? זו בדיוק המטרה של המוצר החכם הזה, להקדים תרופה למכה ולהתריע בפניכם על כך שמתחילה דליפת מים בבית. החיישן הזה אידיאלי ביותר להתקנה בחדרי כביסה, אך כמובן שלא רק. תוכלו להתקין אותו בכל חדר שבו יש מכשיר חשמלי שעובד עם צריכה של מים ולהימנע מהפתעות לא נעימות.

גלאי פתיחה לשער חניה

גלאי פתיחה לשער החניה הוא למעשה גלאי אזעקה המתריע במקרה של פתיחת שער החניה. גלאי האזעקה הזה מותקן על הרצפה ועמיד למשקלים כבדים כמו הרכב שלכם. הגלאי זה מחובר למעשה למערכת האזעקה של סומפי שמותקנת לכם בבית ותפקידו להתריע אם שער החניה שלכם נפתח על ידי פורצים או גנבי רכבים.

בתוך כך אתם מספקים לבית שלכם הגנה היקפית מושלמת ולמעשה יוצרים מערכת הגנה מלאה שלא גלויה לפורצים שלכם. כל פורץ או גנב מתחיל יודע שאם יש במקום גלאי או מצלמה מוטב שלא לפרוץ למקום ולברוח למקום בטוח יותר. גלאי התנועה המוסתר הזה יאפשר לכם להפתיע את הפורצים ולגרום להם לחות חוויה כזו שתגרום להם להתרחב מהבית שלכם לעולמים.

שלט סומפי שעון שבת

אם אתם רוצים לשלוט על הבית החכם שלכם בצורה מושלמת ולהגדיר את השליטה בו על מנת שלא לחלל את השבת, זה המוצר המושלם עבורכם. מדובר למעשה בשלט רחוק בעל 6 ערוצים, כאשר כל ערוץ מתאים לשליטה במוצר סומפי אחד, בקבוצת מוצרים או לשליטה מרכזית. את השליטה על המערכות השונות בבית תוכלו לעשות בצורה ידנית, אך השלט הזה מאפשר כמובן שליטה אוטומטית על ידי תכנות השלט להפעלה מתוזמנת של פעולות, כגון עליה וירידת תריסים. לכן מדובר בשלט שמתאים במיוחד לשומרי שבת, שכן יש בתוכו טיימר שמאפשר לבנות תרחישים שונים בהתאם לזמני הכניסה והיציאה של השבת.

לסיכום

אם יש לכם מערכת בית חכם של סומפי בבית ואתם מחפשים מוצרים לעיצוב בית חכם ועדכני, אין לנו ספק שאתם צריכים להתקין את המוצרים שסקרנו במאמר זה.

גלילה לראש העמוד