אי למטבח, טריקה שקטה וריצוף מעוצב: 5 טרנדים לעיצוב מטבחים שאתם חייבים להכיר

בתהליך של תכנון ועיצוב מטבח צריך לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים. בשנים האחרונות ניתן להבחין בטרנדים שמתחילים לצבור תאוצה, בייחוד על רקע ההבנה כי מדובר באפשרות מעולה לשדרג את המטבח ואף ליצור מרחב מעוצב, נעים ופרקטי למשך שנים ארוכות. מהם חמשת הטרנדים לעיצוב המטבח שאתם פשוט  חייבים להכיר? להלן הפרטים.

אי למטבח

אחד מהטרנדים החמים של עולם המטבחים כולל שילוב של אי מרכזי במטבח. למעשה, דרך נציגי השירות של חברת מטבחי רגבה תוכלו לבצע הזמנה של אי בהתאמה אישית המאפשר לכם גם ליצור מקום עבודה נוסף, לצד אפשרות ליצור עוד מקומות ישיבה במטבח. אם עד לפני מספר שנים היה מדובר בהשקעה כספית לא מבוטלת, כיום ניתן לבצע רכישה של אי בהתאמה אישית למסגרת התקציב ועם שימת דגש על יכולת להתאים את האי לסגנון העיצוב של המטבח, כל זאת כחלק מיצירה של עיצוב יפהפייה ופרקטי שישרת אתכם למשך שנים רבות.

עבודת נגרות בהתאמה אישית

עבודת נגרות המתבצעת בהתאם לצרכים הנדרשים שלכם מאפשרת לכם לנצל את השטח של המטבח במלואו, ואף ליצור מרחב פרקטי אשר במסגרתו ניתן למקם את מכשירי החשמל כמו גם הציוד שלכם באופן מאורגן ונגיש. מדובר בעלות כספית לא מבוטלת הכרוכה בעבודת נגרות, אולם מדובר בדרך מצוינת למקסם את השטח – בין אם מדובר במטבח קטן ובוודאי כאשר רוצים לתכנן מטבח גדול ופרקטי.

טריקה שקטה

טכנולוגיה של טריקה שקטה היא בעלת פוטנציאל אדיר לטובת תכנון ועיצוב של מטבחים ישנים או חדשים, וזאת בשל האפשרות לבצע התקנה של מכלול טריקה המאפשר לכם לפתוח ולסגור את הארונות מבלי להשמיע רעש. מדובר בסטנדרט בעולם המטבחים ועל כן הוא מאפשר לכם לא רק לעצב את המטבח, אלא גם ליצור אלמנט של פונקציונאלית, כחלק מתכנון מדויק הלוקח בחשבון את הפונקציה הזו.

 

 

ריצוף כאלמנט עיצוב

אחד מהאלמנטים החשובים בתהליך של תכנון ועיצוב של המטבח כולל כמובן את הריצוף, מאחר והוא משפיע על המראה הסופי של המטבח. כיום ניתן לבצע רכישה של מגוון ריצופים באיכות מעולה ועם שימת דגש על מניעת החלקה, כאשר שימו לב כי תהליך הבחירה צריך להתבצע בהתאם לסגנון העיצוב של הנבחר. התייעצות עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום הזה תעניק לכם את היכולת להשקיע בחוכמה, ולקבל עיצוב על זמני וגם פונקציונאלי לשהות באזור מרכזי וחשוב כמו המטבח.

גופי תאורה מעוצבים

אם עד לפני מספר שנים נושא התאורה כמעט ולא היה כלול בתהליך העיצוב, כיום ניתן להבחין בשינוי המגיע לידי ביטוי באמצעות התקנה של גופי תאורה מעוצבים, כמו לדוגמה גוף תאורה לינארי אשר מאפשר להאיר את כל אזור המטבח ואף להדגיש אזורים ספציפיים, כמו למשל אזור האי. התקנה של גופי תאורה תשלים את המראה של המטבח ואף תאפשר לכם לנצל אותו לא רק בשעות היום, אלא גם בשעות הקטנות של הלילה.

לסיכום

הטרנדים אותם הצגנו לכם כאן יכולים להתאים לכל סוג של מטבח, החל ממטבח קטן ועד למטבחים גדולים. התייעצות עם אנשי מקצוע כמו למשל הצוות של מטבחי רגבה מהווה הזדמנות להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל בתמורה את המענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של תכנון ועיצוב המתכתב עם הטעם האישי שלכם ואף לוקח בחשבון את הטרנדים החמים בעולם המטבחים, כל זאת לטובת השקעה כספית משתלמת אשר תניב לכם מטבח מעוצב – ממש כמו במגזין.

גלילה לראש העמוד